Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja, Tuomarivastaava Hanhela Markku hanhela.markku@gmail.com 040 5385153
Hallituksen jäsen Hannula Samuli Samuli.hannula@oulainen.fi
Hallituksen jäsen Jylkkä Mari jylkkamari@gmail.com 0407695281
Hallituksen jäsen, Rahastonhoitaja Kalliokoski Matti matti.kalliokoski1@gmail.com 0405084333
Hallituksen jäsen Laulumaa Jarkko jarkko.laulumaa@gmail.com 050 302 5552
Hallituksen jäsen Mikkola Tiina Tiinamikkola1@gmail.com
Hallituksen jäsen, Varapuheenjohtaja Takalo Arto cobrat2006@gmail.com 0415055603
Hallituksen jäsen Veteläinen Iikka Iikka.vetelainen@tapanisaari.fi
Valmennuspäällikkö Vuoti Janne janne.vuoti@kotinet.com 0400747106
Sihteeri, Tyttökiekkovastaava Rissanen Jussi jussi.rissanen@mhy.fi 0503219480
Taitovalmentaja Kolek Vladimir v.kolek@baari.net 0400 256 956
Cobrat
«  Syyskuu   »
Kategoriat